Želite obvestila o naših najboljših ponudbah? Prijavite se!

info@pozejdon-turizem.com 02 608 80 80 ali 031 735 555

 
Prosimo počakajte...
Za vas pridobivamo najugodnejše ponudbe.
Prosimo počakajte...
Za vas pridobivamo najugodnejše ponudbe.

Algarve - aktivne počitnice na jugu Portugalske

Izleti in potovanja
Jug Portugalske
od 795€

Informacije

Kontinent Evropa
Destinacija Portugalska
Datum odhoda 14.10.2026
Št. dni 4 dni
Povpraševanje
Natisni
ODHOD: 14. oktober 2026 | 4 dni (3 nočitev) | letalo | šifra: AL1314
 
1. dan: Zbor na letališču Ronchi (Trst) zjutraj ob 4.10. Direktni let v Sevillo z nizkocenovnim prevoznikom Ryanair ob 6.10. Pristanek v Sevilli ob 9.05. Vožnja čez mejo v regijo Algarve. Na poti postanek v glavnem mestu regije FARO. Krajši ogled centra mesta : katedrala, Arco da Vila, marina. Sledi transfer do letovišča na območju Albufeira – Lagos. Nastanitev v hotelu v bližini obale, prosti čas, večerja in nočitev.
 
2. dan: Zajtrk. Prost dan za uživanje na plaži ali možnost poldnevnega izleta. Vožnja po zahodu regije Algarve z ogledom glavnih znamenitosti. Vožnja do najbolj jugozahodnega dela celinske Evrope – rta SAO VICENTE – z istoimenskim svetilnikom. Nadaljevanje v SAGRES s postankom pri trdnjavi, ki je bila strateška vojaška točka ob Atlantiku. Sledi ogled najbolj prepoznane naravne znamenitosti regije: zlati apnenčasti klifi v morju, PONTA DE PIEDADE. Čas za sprehod po razglednih poteh okrog klifov do morja. Prosto v mestu LAGOS, nato še postanek pri »plaži treh bratov« in vrnitev proti hotelu. Večerja, nočitev.
 
3. dan: Zajtrk. Prost dan za uživanje na plaži ali možnost pohoda po delu Ribiške poti. To je slikovita mreža 226 km obalnih pohodnih poti, ki vodijo čez klife, po samotnih plažah in tradicionalnih vasicah vzdolž atlantske obale v regijah Algarve in Alentejo. Jutranji transfer do izhodišča. Hoja po enem lepših delov poti: predvidoma del Almograve–Zambujeira do Mar (21,5 km, cca 6 ur hoje, 162 m vzpona). Zaključek v vasici Zambujeira do Mar in vrnitev do hotela. Večerja.
 
4. dan: Zajtrk. Prost dopoldan za uživanje na plaži ali možnost poldnevnega izleta po pohodni poti sedmih dolin (doplačilo). Približno 7 km dolga pot je preprost izlet, idealen za ljubitelje panoramskih razgledov zmerne zahtevnosti. Vrnitev v hotel. Popoldanski odhod iz letovišča, transfer na letališče Sevilla. Direktni let ob 20.40 z nizkocenovno letalsko družbo Ryanair do letališča Ronchi (Trst). Zaključek (in možnost organiziranega transferja). 
CENA: 795 EUR pri najmanj 30 potnikih
            865 EUR pri najmanj 20 potnikih
 
CENA VKLJUČUJE: direktni letalski leti na relaciji Trst-Sevilla-Trst z nizkocenovno letalsko družbo Ryanair, vključene vse letališke takse in 1 kos ročne prtljage do 10 kg, 3 x polpenzion v hotelu *** v sobah 1/2 TWC (hotel nekje do 500 m od obale), povratni transfer z letališča do hotela, spremstvo slovenskega predstavnika in celotno organizacijo.
 
MOŽNA DOPLAČILA ob prijavi: 
- povratni transfer iz Maribora, Slov. Bistrice, Celja in Ljubljane do letališča Trst = 55 EUR/ osebo,
- za sobo 1/1 = 160 EUR (število enoposteljnih sob je omejeno), 
- izlet na po zahodnem Algarve = 55 EUR / osebo (min. 15 potnikov), 
 
MOŽNA DOPLAČILA NA POTI: celodnevni izlet na »Ribiško pot«, poldnevni izlet na pohodno pot sedmih dolin.
 
POMEMBNO: 
- ob prijavi se odda kopija veljavnega osebnega dokumenta, 
- cene letalskih vozovnic se bližje odhodu lahko zvišajo, posledično se lahko spremeni cena programa; za zagotovitev čim ugodnejših pogojev in cene potovanja priporočamo čimprejšnjo prijavo. 
 
Splošni pogoji potovanja so sestavni del programa in so na voljo na prodajnih mestih!
Veljajo splošni pogoji TA Sajko in pogoji letalskega prevoznika!

Prosimo, izpolni obrazec. Povpraševanje je informativno in ni zavezujoče.

Izberite način plačila:

Akontacija skupnega zneska potovanja se plača takoj ob rezervaciji – z gotovino ali preko UPN naloga. Preostanek kupnine je možno poravnati s plačilnimi karticami, če je do odhoda najmanj 30 dni, razen s plačilnima karticama Diners in American Express. V primeru plačila s plačilnima karticama Diners in American Express mora biti do odhoda najmanj 35 dni.

Akontacija skupnega zneska potovanja se plača takoj ob rezervaciji – z gotovino ali preko UPN naloga. Preostanek kupnine je možno poravnati s plačilnimi karticami, če je do odhoda najmanj 30 dni, razen s plačilnima karticama Diners in American Express. V primeru plačila s plačilnima karticama Diners in American Express mora biti do odhoda najmanj 35 dni.

Plačilo na obroke in število obrokov z UPN nalogom je odvisno od datuma rezervacije in datuma odhoda, vendar ni mogoče manj kot 60 dni pred odhodom. Do 30. dni pred odhodom morajo biti plačani vsi obroki.

Stroški obdelave plačil s kreditnimi karticami
Prijavnina znaša 20,00€.
Pošlji

Grajski trg 15, 2327 Rače

+386 2 608 80 80

info@pozejdon-turizem.com


Delovni čas:

ponedeljek - torek - četrtek - petek
08.00 - 13.00 in 14.00 - 16.00

sreda
08.00 - 13.00 in 14.00 - 17.00

Vse pravice pridržane. Pozejdon turizem d.o.o.